Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.

X

Modul System S.A jest polską firmą specjalizującą się w nowoczesnych metodach budownictwa (prefabrykacja, offsite building, modern methods of construction). Od początku działalności wykorzystujemy potencjał budownictwa modułowego jako alternatywy dla metod tradycyjnych – kosztownych, długotrwałych, problematycznych dla inwestorów. Oprócz budynków o dużych gabarytach jesteśmy dostawcami specjalistycznych kontenerów technicznych dla dla telekomunikacji, wojska, przemysłu lotniczego.

Przez ostatnie 20 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji z partnerami lokalnymi i zagranicznymi.  Dysponujemy zakładem produkcyjnym i doświadczoną kadrą projektantów dla których nowoczesne budownictwo to pasja. Jesteśmy lokalnymi propagatorami idei nowoczesnego budownictwa prefabrykowanego, z którego od lat korzystają inwestorzy na świecie. Realizujemy najbardziej wymagające, kompleksowe projekty o różnej skali. 

Leave a Reply